- Kreipkitės el.paštu info@vdp.lt;
- Skambinkite telefonu +370 679 56555;
- Apsilankykite mūsų ofise Konstitucijos pr. 9-39A, LT-09308 Vilniuje.
Nutraukiant sutartį draudimo bendrovė turi teisę iš Jums grąžintos nepanaudotos draudimo įmokos dalies išskaičiuoti patirtas administravimo išlaidas.
Taip. Mokėjimo paskirtyje būtina įrašyti mokėjimo pranešimo ar sutarties numerį.
Taip. Parašykite mums prašymą el. paštu info@vdp.lt
Reikia imtis visų įmanomų priemonių įvykio pasekmėms sumažinti. Jei reikia, suteikite pirmąją pagalbą, užkirskite kelią gaisro plitimui ir pan. Priklausomai nuo įvykio aplinkybių, apie jį kuo skubiau praneškite pagalbos telefonu 112 arba, jeigu įvykis atsitiko už Lietuvos ribų – policijai. Tuomet registruokite įvykį pasirinktoje draudimo bendrovėje.
Jeigu įvykus eismo įvykiui nėra aplinkybių, dėl kurių būtina kviesti policiją, o eismo įvykio dalyviai sutinka dėl atsakomybės ir įvykio aplinkybių, galima pildyti eismo įvykio deklaraciją.
Jei neturite atsispausdinę popierinės eismo įvykio deklaracijos, galite užpildyti eismo įvykio deklaraciją savo išmaniuoju telefonu www.draudimoivykiai.lt.
Svarbu: Pildyti reikia įvykio vietoje, duomenis galima pildyti vienu arba dviem išmaniaisiais įrenginiais, o sistema automatiškai apjungs to paties eismo įvykio duomenis į vieną dokumentą.
Pretenziją galima pateikti tiesiogiai kaltos transporto priemonės užsienio draudimo bendrovei arba jos atstovui Lietuvoje. Jeigu užsienio draudimo bendrovė neturi atstovo Lietuvoje žaloms administruoti, tuomet galima kreiptis į bet kurią draudimo bendrovę Lietuvoje.
Jeigu kaltininko transporto priemonė nėra apdrausta, nukentėjusysis gali kreiptis į bet kurią draudimo bendrovę. Papildomai įvykio faktas turi būti užfiksuotas eismo įvykio deklaracijoje arba policijos. Draudimo bendrovė atlygins patirtą žalą, kuri vėliau per LR Transporto priemonių draudikų biurą bus išieškota iš eismo įvykio kaltininko.
Pasikeitus transporto priemonės savininkui (pvz. kai automobilis yra parduotas), Jūs ir naujasis savininkas privalote mus informuoti ne vėliau kaip per 15 dienų nuo transporto priemonės perleidimo. Prašome kreiptis el. paštu info@vdp.lt arba telefonu +370 679 56555
LR tokio reikalavimo nėra. Tačiau vykstant į užsienį būtinai turėkite su savimi atspausdintą draudimo liudijimą ir žaliąją kortelę.
Pasikeistus transporto priemonės valstybiniam numeriui, susisiekite su mumis el.paštu info@vdp.lt arba telefonu +370 679 56555 ir mes pasirūpinsime atnaujintais draudimo dokumentais.
Taip. Kreipkitės el. paštu info@vdp.lt arba telefonu +370 679 56555 ir mes suteiksime visą Jus dominančią informaciją.
Jei ilgiau kaip mėnesį ketinate nenaudoti automobilio eisme, galite sustabdyti automobilio draudimą užpildydami prašymą atleisti Jus nuo draudimo įmokų mokėjimo. Minimalus sutarties sustabdymo terminas – 1 mėnuo, maksimalus – iki draudimo sutarties pabaigos.
Policija yra kviečiama jeigu:
- eismo įvykio metu žuvo arba buvo sužaloti žmonės;
- eismo įvykyje dalyvavo daugiau nei dvi transporto priemonės ir nėra aiškus įvykio kaltininkas;
- įvykio vietoje nėra asmens, kurio turtui padaryta žala (namas, stulpas, tvora ir pan.);
- bent vienas iš įvykio dalyvių yra neblaivus ar apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų;
- nesutariate dėl eismo įvykio aplinkybių, kaltės;
- pavogta transporto priemonė ar joje buvęs turtas;
- trečiųjų asmenų sukelta piktavališka veika transporto priemonei ar joje buvusiam turtui;
KASKO draudimu apdraudžiamos stichinių nelaimių padarytos žalos, susidūrimai su laukiniais gyvūnais, kėbulo stiklai, žibintai, vagystė. Suteikiama pagalbos kelyje paslauga, pakaitinis automobilis, pagal sudarytos sutarties sąlygas, galima apdrausti papildomą įrangą ar apdrausti vairuotoją bei kartu vykstančius keleivius draudimu nuo nelaimingų atsitikimų.
Taip. Tačiau atitinkamai nuo pasirinktos draudimo bendrovės draudimo taisyklėse gali būti numatytos tam tikros išimtys.
Taip, sudarant draudimo sutartį, Jūs turite pateikti transporto priemonės nuotraukas.
Apie įvykį būtina informuoti policiją.
Pasirūpinkite eismo įvykio vietos sutvarkymu - pašalinkite kliūtis nuo kelio, apžiūrėkite automobilio sugadinimus.
Policija privaloma kviesti, jei žala viršijo draudimo sutartyje nustatytą žalos limitą. Susidūrus su laukinias gyvūnais, transporto priemonės ar jos dalių vagystės, vandalizmo atvejais, jei eismo įvykio metu žuvo arba buvo sužaloti žmonės ar apgadintas trečiųjų asmenų turtas.
Kelionės draudimu galima apsidrausti nuo nenumatytų finansinių nuostolių, nutrūkusios ar neįvykusios kelionės, patirtų gydymo išlaidų, bagažo ar dokumentų praradimo bei žalos, padarytos tretiems asmenims.
Kelionės draudimu rekomenduojama apsidrausti prieš 14 dienų, bet ne vėliau nei išvykimo dieną.
Taip. Jei kelionės metu planuojate aktyvų poilsį ( pvz. slidinėti, nardyti, šokti parašiutu), dalyvauti oficialiose sporto varžybose, studijuoti ar važiuoti dirbti, tai būtina pažymėti sudarant kelionių draudimo sutartį.
Jūsų patogumui, rekomenduojame turėti tiek atspausdintus kelionės draudimo dokumentus, tiek ir skaitmeninį jų variantą. Atsitikus draudžiamajam įvykiui visada turėsite prie savęs draudimo polisą ir atmintinę, kaip turėtumėte elgtis. Šią informaciją rasite ir apdraudusios draudimo bendrovės internetiniame puslapyje.
Jeigu taip nutiko, kreipkitės į kelionės organizatorių ar vežėją ir pateikite rašytinį prašymą dėl kelionės išlaidų susigrąžinimo ir (ar) kompensacijos pagal sutartį išmokėjimo. Tuomet praneškite apie įvykį draudimo bendrovei, su kuria sudaryta kelionės draudimo sutartis. Būtinai reikalaukite sąskaitos už gydymo išlaidas.
Atsitikus įvykiui rekomenduojama iškart pranešti draudimo bendrovei ir suderinti tolimesnius veiksmus. Medicininių išlaidų sąskaitas galima pateikti ir po kelionės, terminas priklauso nuo draudimo bendrovės (10 - 30 d.).
Nedelsiant praneškite apie įvykį atsakingai tarnybai (policijai, avarinei tarnybai, priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, namą administruojančiai įmonei, bendrijos pirmininkui ir pan.);
Imkitės būtinų turto gelbėjimo priemonių;
Užregistruokite įvykį draudimo bendrovėje, su kuria sudarėte gyventojų turto traudimo sutartį;
Iki žalų vertintojo atvykimo išsaugokite sugadintą turtą;
Vagystės atveju reikės pateikti įvykį patvirtinantį policijos dokumentą ir pavogtų ir (ar) sugadintų daiktų sąrašą.
Draudžiami pastatai ir namų turtas, esantis juose. Atlyginami nuostoliai dėl pastatų ir namų turto sugadinimo ir sunaikinimo. Taip pat galite papildomai pasirinkti turto valdytojo civilinės atsakomybės draudimą, asmens civilinės atsakomybės draudimą, paslaugą „Pagalba namuose“, telefonų ir išmaniųjų įrenginių draudimą, namų technikos ir įrenginių draudimą nuo gedimų.
Tai yra draudimas, padengiantis nuostolius, padarytus tretiesiems asmenims (užpylus kaimynų butą vandeniu, ar nuo Jūsų bute kilusio gaisro padarytiems nuostoliams atlyginti).
Pastatai ir namų turtas draudžiamas nuo šių pagrindinių rizikų: ugnies, vandens, gamtinių jėgų, vagystės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos, transporto priemonės atsitrenkimo, sudužimo ir skilimo, kitų staigiai ir netikėtai įvykusių įvykių.
Gyventojų turto draudimo sutartis sudaroma vienerių metų laikotarpiui. Jei būstas įkeistas, draudimo sutartį galima sudaryti turo įkeitimo laikotarpiui.
Nebaigtos statybos pastatai apdraudžiami, tačiau ši rizika vertinama individualiai.
Verslui
Privatiems
Kitos paslaugos
Kita informacija
Visos teisės saugomos | Visos draudimo paslaugos, UADBB | Slapukų politika | Keisti slapukų nuostatas | Privatumo politika